Recenze Source

Přidáno: 8. října 2016

Zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

Jen je škoda že se nedá sundat návlek hadičky. Není možno překontrolovat čistotu.

Ověřený zákazník Svět batohů Ověřený zákazník

Přidáno: 16. září 2016

Zakoupeno v Svět batohů

• Široká hubice, která neteče ani nekape. Antibakteriální úprava. Velký otvor pro napouštění/vypouštění vody. Rukou se dostanete dovnitř vaku. Odnímatelná hadice od vaku.
  • Vyšší pořizovací cena

Koupil jsem již podruhé. U prvního cca po roce odešel patent narážení hadice k vaku, ale zřejmě vinou oplachování horkou vodou, přece jenom je z plastu.
Raději si připlatím, ale vím že vak je pevný a spolehlivý. Po napití nemusím vodu zpět foukat, aby z hadice netekla, nekapala voda. Různé velikosti. Rychle usychá díky použitému materiálu.
Vak se dá doplnit i když zůstává v batohu.

Přidáno: 12. srpna 2016

• Nejlepší sandály
  • V srpnu 2013 stály v Hudy 1500, v srpnu 2016 v e-shopu 2400. A to máme podle ČNB maximálně 1 proc. roční inflaci. Tak nevím.

Nechápu proč mám vyplňovat ještě shrnutí, příště se vám na to...

Přidáno: 12. července 2016

Ověřený zákazník Frogtac Ověřený zákazník

Přidáno: 11. července 2016

Zakoupeno v Frogtac

• Špičkové zboží.
  • systém plnění a čištění
  • Rychlo spojky pro hadici a náustek

Jediné mínus je to, že sem ho nekoupil hned poprvé :)

Anonym Anonym

Přidáno: 5. června 2016

• asi nej outdoor sandále co jsem kdy měl
  • obecně jsou to držáky, neprošlápnou se jako třeba jiné lacinější z pěny Pointed apod.
  • mám druhé, oboje několik let a postupně se odlupují nášlapy na palce, na paty, pak z toho pálí plosky
  • dlouho schnou pásky při namočení
  • cena je dosti vysoká, vyplatí se počkat na slevy

Asi bych do nich šel znovu, každý rok je změna designu pásek, trochu mě mrzí to odlupování nášlapů jinak jim není co vytknout

Ověřený zákazník Absolutsport Ověřený zákazník

• dlouhá životnost
  • bez plastové pachuti
  • čím dál tím dražší
  • hůře vysychá

S tímto hydrovakem mám dlouholeté zkušenosti a mohu ho jen doporučit. První jsem měl 5 let. Používal jsem ho jak na kolo, tak i na pěší výlety a nebýt toho, že jsem ho daroval svému známému na Srí Lance, mám ho používám dodnes :) Největší výhodou je veliký plnící otvor, dále odolnost a dobrá ergonomie. Předtím jsem používal CamelBak Original a Source mi přijde mnohem praktičtější. Pokud se podaří jej sehnat okolo 700Kč, je to výborná koupě.

Přidáno: 15. května 2016

• Pohodlné.
  • Stélka vypadá dobře omyvatelná (jakási "pryž").
  • Údajně pásky prošité skrz botu, takže by se neměly dát vytrhnout (neověřená informace).
  • Obal na boty součástí balení.
  • Zbytečně složitá konstrukce podrážky (vč. loga firmy z jednotlivých písmen!), obávám se, aby nedošlo k mechanickému poškození.
  • Pásky na mně na první dojem nepůsobí příliš robustně, takže jsem zvědav, co vydrží.
  • Polstrování pásků je z materiálu, který asi nebude dobře schnout, takže po případném průchodu vodou či zmoknutí bude zřejmě mokrý/vlhký, na druhou stranu je příjemný na omak.
  • Z některých částí lezou "nitě", což při tak drahé botě pokládám za problematické, vše by mělo být na 100% perfektní.
  • Vysoká cena.

Boty odpovídají mým představám, ale na pořádné vyzkoušení je ještě brzy, takže se uvidí až v praxi, co to přinese.

Systém X-Strap je prezentován jako výhoda, ale to je otázka. Chybí tak absence nastavení patní velikosti, což může být právě minus, plus to zase může být ve smyslu, že je to jednodušší, tudíž míň věcí se může pokazit. Ale i samotný X-Strap má na druhou stranu poměrně složitou konstrukci (provlečení dvou pásků "skrz"), takže nevím...

Měl jsem dříve Teva Terra Fi 2 a oceňuji, že Source Gobi nemá žádný SchockPad apod., kterýžto brzy odešel (to jsou ty zbytečně složité konstrukce, které jsou zdrojem potíží). Tady ta konstrukce vypadá bytelněji. Taky stélka brzy odešla, Source Gobi opět vypadají bytelněji.

Source Classic Men black

Source Classic Men black

Přidáno: 16. dubna 2016

(naposledy upraveno 16. dubna 2016)

• Skvěle

Přidáno: 14. února 2016

Zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

dobrý systém plnění,sušení.Dá se zhora komplet otevřít.Super opletená hadice.Barva mi ladí s batohem.Výrobce Israel.

Ověřený zákazník Bagalio Ověřený zákazník

Přidáno: 31. ledna 2016

• Vymývatelný s širokým otvorem,
  • Nejsem si úplně jistý, ale nenašel jsem náhradní hadičky.

Dobrá věc!

Přidáno: 24. listopadu 2015

(naposledy upraveno 24. listopadu 2015)

Zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Je to kvalitní vak na vodu, který je za svou cenu spolehlivý. Jako velké plus považují zemi výroby: Izrael :-)

Už jsem vak párkrát využil, zatím nikde neteče, což se mi u podobné cenové relace stalo, voda nemá žádnou pachuť, perfektně se čistí, díky vrchnímu odsunutelnému víku a pohodlně se z něj pije. Vzhledem k tomu, že výrobce (Source) je dodavatelem vybavení pro IDF, tak bych se žádného, z jejich produktů nebál ;-)

Přidáno: 29. září 2015

Zakoupeno v E-Outdoor

• Dobre se vymyva, snadna manipulace s hadickou.

Zatim spokojenost

Source Classic Women's červená

Source Classic Women's červená

Přidáno: 25. srpna 2015

Zakoupeno v E-Outdoor

• Sedí, jsou pohodlené, dobře drží v terénu.

Během šesti let se mnou prošly NZ, Nepál, Turecko,...Bezva na přezutí, když si v lehčím terénu potřebuje člověk odpočinout od pohor. Rok jsem sháněla nějaké nové, jiné, a nakonec jsem koupila ty samé. Nic mi tak nesedlo. Takže staré drží pohromadě už sedmý rok, trochu prošláplé, barva vyšisovaná, ale už v nich jen přebíhám po zahradě. Je to naprostej držák. Nové mám "na lepší" :-)

Ověřený zákazník Affekt Ověřený zákazník

Přidáno: 24. srpna 2015

Zakoupeno v Affekt

• snadná údržba ( stačí z něj po akci vylít zbylou vodu , odpojit od bagu hadičku a nechat oboje vykapat) . kdo chce může bag vysušit - jde do něj pohodlně strčit ruku
  • snadné plnění, možnost úchytu v batohu s přípravou pro vodní rezervoár (dvě varianty uchycení)
  • Odolnost - předchozí jsem měl cca 5-6 let (a dost frekventovaně jsem ho používal, cca 2x až 3x týdně ) než se objevil nepatrný průsak u napojení nástavce na hadičku na bag ( a to jsem s ním prodělal několik slušných pádů na kole, kdy suploval páteřák :-)
  • cena ? :-)

ve srovnání s jinýmy "camelbagy"které jsem vyzkoušel já nebo jsem viděl u kamarádů - jednoznačně nejlepší

Přidáno: 28. července 2015

snadná údržba, kvalitní provedení

Source Classic Men´s Chess black

Source Classic Men´s Chess black

Přidáno: 25. července 2015

Zakoupeno v Hanibal

Velmi kvalitní sandály za rozumnou cenu

Přidáno: 6. července 2015

Zakoupeno v Hanibal

• dobrý systém plnění, možnost odepnutí hadičky
  • nevím jesli to je vada mého konkrétního výroku, ale při pití mi to přisáválo vzduch takže místo vody jsem polykal z půlky vzduch.

Zeptám se jestli je to normální

Ověřený zákazník Bagalio azarro

Přidáno: 8. června 2015

Zakoupeno v Bagalio

• velice odolný vak i ostatní součásti.
  • jednoduché plnění i čištění
  • kapacita 2l je akorát
  • v hadičce má tendenci zůstávat voda při sušení

Widepac používám už cca 5 let a za tu dobu se mnou nacestoval desetitisíce kilometrů na kole i pěšky a jsem s ním naprosto spokojený. Nahradil u mě originální vak Camelbak, který už začínal puchřet.Oproti němu se Widepac lépe čistí a kvalita zpracování víceméně stejná. Za 5 let nikdy neprotekl, neprotrhl se a stále perfektně funguje. Jsem s ním natolik spokojený, že jsem ho nyní koupil i přítelkyni.

Ověřený zákazník Bagalio Ověřený zákazník

Přidáno: 9. května 2015

Zakoupeno v Bagalio

• levnější varianta pro batoh deuter

zatím naprostá spokojenost

Zobrazuji 121 - 140 ze 158 recenzí 1...4 5 6 [ 7 ] 8